Пожалуйста помогите! Відносна густина пари досліджуваної речовини за воднем 22. Вивести формулу

сполуки знаючи, що масові частки: C=81,8% H=18,2%​

Ответы на вопрос

Отвечает Моченят Тимофей.

Ответ:

Mr( CxHy) = 22*2 = 44

x : y = 81.8/12  :   18.2/1 = 6.816  :  18.2

6.816/6.816  :   18.2/6.816 =  1  :   2.67    приводим к целым числам

1*3  :  2,67*3 = 3: 8

Mr (C3H8) = 12*3 + 1*8 = 44

С3Н8

Объяснение: