Обчислити кількість речовини вуглекислого газу, що містить 3,01•1023 молекул. Помогите пж очень

нужно даю 10 балов!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Хуяська Васька.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(CO2) = 3,01*10²³ молекул

Na=6,02*10²³ 1/молекул

Найти

n(CO2)

n(CO2) = N(CO2) / Na = 3,01*10²³ / 6,02*10²³ = 0,5 моль