Визнач хімічну кількість сульфур(VI) оксиду SO3, маса якого дорівнює 1280 г. У відповіді запиши

ціле число. Наприклад: 12.Відповідь: ν(SO3) = моль.помогите пж пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёв Вова.

M (SO3) = 32 + 16 × 3 = 80 г/моль

ν = m / M = 1280 / 80 = 16 моль

Відповідь: ν (SO4) = 16 моль.