Зазнач масу солі, яка утвориться в результаті взаємодії кислоти H2S з Zn масою 227,5 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Пряничников Александр.

Дано:

m(Zn) =227,5г

Найти:

m(ZnS)-?

Решение :

H2S+Zn=ZnS+H2

n(Zn)=m/M=227,5г:65г/моль=3,5моль

M(Zn) =65г/моль

n(Zn)=n(ZnS)=3,5моль

m(ZnS)=n*M=97г/моль*3,5моль=339,5г/моль

M(ZnS) =65+32=97г/моль