6. Задача 1. Визначити масову частку кальцій хлориду (CaCl2), якщо 10 г цієї речовини розчинили у

80 г води.СРОЧНООО

Ответы на вопрос

Отвечает Папилина Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 10 г

m(р-ля) = 80 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 10 г + 80 г = 90 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 10 г / 90 г  *100% =11%