Напишіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення:

H2SO4-->ZnSO4-->Zn(OH)2-->ZnCl2

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарева Юля.
H2SO4 (разб) + Zn = ZnSO4 + H2

ZnSO4 + 2KOH = Zn(OH)2 + K2SO4

Zn(OH)2 + 2HCl = ZnCl2 + 2H2O