3. Обчисліть, в якій з речовин NHз чи Ba(NO3)2 масова частина Нітрогену більша


Ответы на вопрос

Отвечает Евдасёв Илья.

Ответ:

NH3

Объяснение:

Mr(NH3) = 14+1*4 = 17

W(N) = Ar(N) *n / Mr(NH3)  *100% = 14*1 / 17   *100% =82%

Mr(Ba(NO3)2) =137 + 14*2 + 16*6 =261

W(N) = Ar(N) *n / Mr(Ba(NO3)2  *100% = 14*2 / 261  *100% =11%

Отвечает Стрига Михаил.

Відповідь:

M(NH3)=17

w(N)=14*100/17=82,4%

M(Ba(NO3)2)=261

w(N)=28*100/261=10,7%

в  NHз  масова частка Нітрогену більша

Пояснення: