Складіть рівняння реакцій будь ласка!!! C-CO3-CaCO3-Ca(HCO3)2-CO2-MgCO3

H2SO4-SO2-CaSO3-CaSO4-CaO-Ca(OH)2-Ca3(PO4)2

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенникова Ульяна.

Відповідь:

C-CO2-CaCO3-Ca(HCO3)2-CO2-MgCO3

C+O2=CO2

CaO+CO2=CaCO3

CaCO3+CO2+H2O=Ca(HCO3)2

Ca(HCO3)2=CaO+2CO2+H2O

MgO+CO2=MgCO3

H2SO4-SO2-CaSO3-CaSO4-CaO-Ca(OH)2-Ca3(PO4)2

2H2SO4+Cu=CuSO4+SO2+2H2O

SO2+CaO=CaSO3

CaSO3+H2SO4=CaSO4+SO2+H2O

CaSO4=CaO+SO3

CaO+H2O=Ca(OH)2

3Ca(OH)2+2H3PO4=Ca3(PO4)2+6H2O

Пояснення: