У результаті реакції з Фосфор(V)оксидом утворилася кислота масою 12,4г Обчисліть масу води що

прореагувала.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кобызев Паша.

Ответ:фото нижче

Объяснение:


Отвечает Лукичев Клим.

Ответ:

3,4 г

Объяснение:

P2O5 +3H2O = 2H3PO4;

m(H2O) = n(H2O) * M(H2O) = 3/2n(H3PO4) *M(H2O) = 3/2m(H3PO4) /M(H3PO4) * M(H2O) = 3/2 * 12,4/98 * 18 = 3,4 (г) ;