Установіть послідовність застосування реагентів для здійснення перетворень: BaSO3

->SO2->H2SO4->Na2SO4 1)O22)H2O3)Na2O4)HCl​

Ответы на вопрос

Отвечает Колотовкина Полина.

Ответ:

4) HCl

BaSO_3+2HCl=BaCl_2+SO_2^{gas}+H_2O

1) O2

SO_2+O_2=^tSO_3

2) H2O

SO_3+H_2O=H_2SO_4

3) Na2O

H_2SO_4+Na_2O=Na_2SO_4+H_2O