До 300 г водного розчину солі з масовою часткою солі 15% додали 100 г води. Яка масова частка солів

в новому розчині? допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Митина Полина.

Ответ:

11,25%

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)1=300г

m(р-ну)2=400г

w(p.p)1=15% (0,15)

Знайти:

w(p.p)2-?

————————

формули: w(p.p)=m(p.p)/m(р-ну)   m(p.p)=w(p.p)*m(р-ну)

m(p.p)1=0,15*300=45 г

w(p.p)2=45/400=0,1125=11,25%