Який об’єм водню (н.у.) виділиться під час взаємодії сульфатної кислоти масою 4,9г з цинком?


Ответы на вопрос

Отвечает Попков Макс.

Ответ:

1,12 л

Объяснение:

Дано:

m (H²SO⁴)= 4,9 г |. 4,9. ×

|. Zn+ H2SO4 = ZnSO4+ H2↑

______________. 1)M(H2SO4) = 2+32+16×4= 98г/моль

V(H²) - ? | 2)n(H2SO4) = 4,9/ 98 = 0,05 моль

|. 3) V( H2) = 0,05 × 22,4 = 1,12 л