Складіть хімічні рівняння, з допомогою яких можна здійснити наступні перетворення: Cu → CuO →

Cu(OH)2 → CuSO4 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вершинин Антон.

Ответ:

1)2Cu+O2=2CuO

2) Оксид міді не реагує з водою, тому можна виконати в дві дії:

CuO+2HCl=CuCl2+H2O

CuCl2+2KOH=Cu(OH)2+2KCl

3)Cu(OH)2+H2SO4=CuSO4+2H2O