Визначити відносну молекулярну масу алкіну, що містить 20 атомів Гідрогену


Ответы на вопрос

Отвечает Канев Антон.

Ответ:

общая формула алкинов СₙН₂ₙ₋₂

2n-2 = 20

n = 11

C₁₁H₂₀

M = 11 * 12 + 20*1 = 152г/моль

Объяснение: