Обчисліть масу бензолу, що можна одержати з 22 л ацетилену.ПОМОГИТЕ ПЖ!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Жмура Свєта.

Дано:

V (C2H2) = 22 л

Знайти:

m (C6H6) - ?

Рішення:

1) 3C2H2 -(С, 400⁰С)→ C6H6;

2) n (C2H2) = V / Vm = 22 / 22,4 = 0,98 моль;

3) n (C6H6) = n (C2H2) / 3 = 0,98 / 3 = 0,33 моль;

4) m (C6H6) = n * M = 0,33 * 78 = 25,74 г.

Відповідь: Маса C6H6 становить 25,74 г.