Обчисліть число молекул сірчистого газу SO2 кількістю речовини 20 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Ответ:

120.4*10^23

Объяснение:

N(SO2) = n(SO2) * NA = 20 * 6.02*10^23 = 120.4*10^23;