7. (6 балів)Знайти масу ферум(ІІ) сульфіду, що утвориться при сплавленні 6.4г сірки і 11.8г

заліза.

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнов Максим.

Дано:

m (S) = 6,4 г

m (Fe) = 11,8 г

Знайти:

m (FeS) - ?

Рішення:

1) S + Fe → FeS;

2) n (S) = m / M = 6,4 / 32 = 0,2 моль;

3) n (Fe) = m / M = 11,8 / 56 = 0,21 моль;

4) n (FeS) = n (S) = 0,2 моль;

5) m (FeS) = n * M = 0,2 * 88 = 17,6 г.

Відповідь: Маса FeS становить 17,6 г.