Обчисліть практичний вихід ферум(ІІ) сульфіду, якщо із заліза масою 14 г і достатньої кількості

сірки отримали 20 г ферум(ІІ) сульфіду. Виберіть одну відповідь: 90,1% 86,1% 92,1% 88,1%

Ответы на вопрос

Отвечает Цымбал Даша.

Объяснение:

14г. хг

Fe + S = FeS

56г/моль. 88г/моль

х=14•88÷56=22г ферум(ІІ) сульфіду, теоретично могли отримати при проведенні реакції.

η= mпр/mтеор.= 20/22= 0.909 (90.9%)