ПОМОГИТЕ,ПОЖАЛУЙСТА. ДАЮ 50 БАЛЛОВ ЗА ТЕСТ Шматочок сірки згорів. Визначте, як буде відрізнятися

маса утвореного сульфур(ІV) оксиду від маси сірки. Виберіть одну відповідь: буде меншою не буде відрізнятися буде більшою Зазначте назви речовин, до складу яких входить Оксиген. Виберіть одну або декілька відповідей азот аргон вода силіцій(IV) оксид - пісок вуглекислий газ водень Речовина А масою 14 г вступила у хімічну реакцію з речовиною Б. У результаті утворилася речовина В масою 20 г і водень масою 1 г. Чому дорівнює маса речовини Б? Виберіть одну відповідь: 8 г 6 г 5 г 7 г Зазначте хімічні властивості кисню. Виберіть одну або декілька відповідей: має температуру кипіння – 1830 С взаємодіє з фосфором взаємодіє з магнієм розчиняється у воді Вкажіть способи збирання кисню у лабораторії. Виберіть одну або декілька відповідей: зрідженням повітря витісненням води витісненням повітря електролізом води Горіння газу у кухонній плиті є прикладом... Виберіть одну або декілька відповідей: окиснення дихання горіння повільного окиснення

Ответы на вопрос

Отвечает Гайфуллин Раиль.

Ответ:

Объяснение:

Шматочок сірки згорів. Визначте, як буде відрізнятися маса утвореного сульфур(ІV) оксиду від маси сірки.

буде більшою

S+O₂=SO₂

а) n(S)=1моль n(O₂)=1моль  n(SO₂)=1моль

б) маса 1моль сірки

M(S)=32г./моль

m(S)=n(S)×M(S)=1моль×32г./моль=32г.

в) маса 1моль  сульфур(ІV) оксиду

M(SO₂)=64г./моль

m(SO₂)=n(SO₂)×M(SO₂)=1моль×64г./моль=64г.

г). M(O₂)=2×16=32г./моль

m(O₂)=n(O₂)×M(O₂)=1моль×32г./моль=32г.

Відповідь: маса сірки буде відрізняться від маси оксиду сульфур (ІV)  на 32г. це маса кисню, що приєднався.

 

Зазначте назви речовин, до складу яких входить Оксиген.

Виберіть одну або декілька відповідей:

вода

силіцій(IV) оксид - пісок

вуглекислий газ

Речовина А масою 14 г вступила у хімічну реакцію з речовиною Б. У результаті утворилася речовина В масою 20 г і водень масою 1 г. Чому дорівнює маса речовини Б?

А+Б=АБ

Б=АБ-А   Б=20г.-14г.=6г

Виберіть одну відповідь:  6 г

 

Зазначте хімічні властивості кисню.

Виберіть одну або декілька відповідей:

має температуру кипіння – -183,0°С

взаємодіє з фосфором

4P+5O₂=2P₂O₅

взаємодіє з магнієм

2Mg+O₂=2MgO

Вкажіть способи збирання кисню у лабораторії.

Виберіть одну або декілька відповідей:

витісненням води

витісненням повітря

Горіння газу у кухонній плиті є прикладом...

Виберіть одну або декілька відповідей:

горіння