Допоможіть будьласка 1.Які є типи дисперсних систем 2Що таке емульсії навести приклад 3Обчисліть

масову частку розчиненої речовини якщо 68 г Води розчинили 12 г солі

Ответы на вопрос

Отвечает Шпак София.

Ответ:

Объяснение:

1) Системи з газовим дисперсійним середовищем - аерозолі та аерогелі;

з рідким - золі, емульсії, суспензії, піни;

з твердим - системи типу рубінового скла, опалу, піноматеріали.

Дисперсні системи можуть бути структурованими, якщо між частинками виникають контакти.

2)Ємульсії - це зависі, в яких крапельки однієї рідини, рівномірно розподілені між молекулами іншої рідини, якщо рідини не розчинені одна в одній. Приклади: вода в маслі, бензол у воді, молоко...

3)

Дано:

m(H2O) = 68 г

m(солі) = 12 г

Знайти: ω(солі) -?

m(р-ну) = m(води) + m(солі) = 68 г + 12 г = 80 г

ω(солі) = m(солі) : m(р- ну) * 100% = 12 : 80 * 100%  = 15%