ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!! Обчисліть, скільки згоріло метилового спирту, якщо при цьому

утворилось 56 л оксиду карбону (ІV) (у.н.)?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурсултанова Диляра.

Дано:

V(CO2) = 56 л

Найти:

m(CH3OH) - ?

Решение:

2CH3OH + 3O2 => 2CO2 + 4H2O

n=V/Vm

Vm = 22,4 л/моль

n(CO2) = 56 / 22,4 = 2,5 моль

m=n×M

n(CH3OH) = n(CO2) = 2,5 моль

m=n×M

M(CH3OH)= 1 × 12 + 3 × 1 + 1 × 16 + 1 × 1 = 32 г/моль

m(CH3OH) = 2,5 × 32 = 80 г

Ответ: 80 г