Заплачу 100 балів!!! У результаті взаємодії хлоридної кислоти з магнієм масою 2,6 г добули водень

об’ємом 0,8 л (н.у.). Обчисліть вихід водню.

Ответы на вопрос

Отвечает Алтасин Егор.

Ответ:

 \\ x45 \times 98

Отвечает Уиии Таня.


Дано:

m(Mg) = 4,8г

V(H2) - ?

———————————————————-


Mg+2HCl=MgCl2+H2


24г/моль = 22,4л


х = ( 4,8 * 22,4 ) / 24 = 4,48л

Відповідь: V(H2)=4,48 л.