Обчисліть масу солі Li2SO4 кількістю речовини 0,5 моль ОЧЕНЬ СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Дондокова Наташа.

Відповідь:

Пояснення:

M(Li2SO4)= 2·7+32+4·16=110г/моль

m(Li2SO4)=n·M=0.5·110=55г.