Знайдіть об'єм пропану який утворюється при взаємодії пропену та водню, якщо відомо, що об'єм

пропену становить 1,4 л. РОЗВ'ЯЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЗАДАЧУ, СРОЧНО!!! ДАМ 45 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Хука Макс.

Відповідь:Отже, об'єм пропану, який утворюється при реакції 1,4 л пропену з воднем, становить 43 мл.

Пояснення:

Розглянемо рівняння реакції взаємодії пропену та водню:

C3H6 + H2 → C3H8

За цим рівнянням, 1 моль пропену реагує з 1 моль водню, утворюючи 1 моль пропану. Таким чином, щоб знайти, який об'єм пропану утворюється, потрібно спочатку перевести 1,4 л пропену в кількість речовини у молях за допомогою його густиності та молярної маси.

Молярна маса C3H6: 3 x 12.01 + 6 x 1.01 = 42.08 г/моль

Густина C3H6 при н.у. (нормальних умовах): 0,493 г/мл

Отже, маса 1,4 л пропену: 1,4 л x 0,493 г/мл = 0,691 г

Кількість речовини пропену в молях: 0,691 г / 42.08 г/моль = 0,016 моль

Так як коефіцієнт стехіометрії для пропану дорівнює 1, кількість утвореного пропану також буде 0,016 моль.

Тепер можна визначити об'єм пропану за його густиності:

Густина C3H8 при н.у.: 2,67 г/л

Об'єм пропану: 0,016 моль x 2,67 г/л = 0,043 л = 43 мл

Отже, об'єм пропану, який утворюється при реакції 1,4 л пропену з воднем, становить 43 мл.

Отвечает Мясникова Кристина.

Дано:

V(C3H6) = 1,4 л

Знайти:

V(C3H8) - ?

Розв'язання:

1) C3H6 + H2 → C3H8;

2) V(C3H8) = V(C3H6) = 1,4 л.

Відповідь: Об'єм C3H8 становить 1,4 л.