Закінчити рівняння реакцій визначити суму коефіцієнтів Mn+O2→ C2H6+O2→ срочноооо


Ответы на вопрос

Отвечает Аббасова Фатиманур.

Відповідь:

Пояснення:

Перше рівняння реакції:

2 Mn + 3 O2 → 2 MnO3

Сума коефіцієнтів: 2 + 3 = 5

Друге рівняння реакції:

C2H6 + 7/2 O2 → 2 CO2 + 3 H2O

Сума коефіцієнтів: 2 + 7/2 = 11/2

Отже, сума коефіцієнтів для реакції Mn + O2 → MnO3 та для реакції C2H6 + O2 → 2 CO2 + 3 H2O дорівнює відповідно 5 та 11/2.