1.Розставте коефіцієнти у хімічних рівняннях (6 балів). a)Zn + O2 = ZnO; б)B + N2 = BN; B)Si + H2 =

SiH4; г)Al + Br2 = AlBr3; r)N2 + O2 = N2O5; д)B2O3 + H2O = B(OH)3. Поможіть срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Марина.

Ответ:

Объяснение:

а) 2Zn + O2 = 2ZnO

б) 2B + N2 = 2BN

в) Si + 2H2 = SiH4

г) 2Al + 3Br2 = 2AlBr3

r) 2N2+ 5O2 = 2N2O5

д) B2O3 + 3H2O = 2B(OH)3