Обчисліть масу солі та водинеобхідних для приготування розчину масою 120г із масовою часткою 20%​


Ответы на вопрос

Отвечает Байжомартов Ерлан.

Ответ:

Якщо розчин має масу 120 г і масову частку 20%, то маса розчиненої у ньому солі дорівнює 20% від маси розчину:

маса солі = 0.2 * 120 г = 24 г

Тепер, щоб знайти масу води, яка потрібна для приготування цього розчину, можна скористатися формулою:

маса води = маса розчину - маса солі

маса води = 120 г - 24 г = 96 г

Отже, для приготування розчину масою 120 г із масовою часткою 20% потрібно 24 г солі та 96 г води.