Унаслідок взаємодії Магнію з киснем утворився магній оксид кількістю речовини 5 моль. Обчисліть

масу магнію, що вступає у реакцію. ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Голиков Дмитрий.

Дано:

2Mg + O₂ = 2MgO

n(MgO) = 5 моль

m(Mg) — ?

Розв'язування:

m(Mg) = n(Mg) × M(Mg) = n(MgO) × M(Mg) = 5 моль × 24 г/моль = 120 г

Відповідь: в реакцію вступає 120 грам магнію.