50 БАЛОВ Масова частка Нітрогену у його сполуціз Оксигеном дорівнює 30,4%. Відноснамолекулярна

маса сполуки – 46. Знайдітьформулу речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Габдрахманова Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

w(N) = 30,4%

Mr(NxOy) = 46

Знайти: (NxOy) -?

Знайдемо масову частку другого елементу w(O)

w(O) = 100% - 30,4% = 69,6%

w = (n * Ar) /Mr  n = (w * Mr)/ Ar*100%

n(N) = (30,4% * 46)/14 *100% = 1

n(О) = (69,6% * 46)/16 *100% = 2

Формула сполуки NO2