БУДЬ ЛАСКА, РОЗВ'ЯЖІТЬ З ПОЯСНЕННЯМ!!! до розчину масою 95 г із масовою часткою магній хлориду

0,1 долили розчин натрій гідроксиду до повної взаємодії обчисліть масу утвореного магній гідроксиду​

Ответы на вопрос

Отвечает Евдокимова Таня.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-нMgCl2) = 95 г

w(MgCl2) =  0,1

Найти: m ( Mg(OH)2) -?

Знайдемо чисту масу MgCl2

m(MgCl2) = m(р-нMgCl2) * w(MgCl2) = 95 * 0,1 = 9,5 г

M(MgCl2) = 24 + 35 * 2 = 94 г/моль

Знайдемо кількість речовини MgCl2

n(MgCl2) = m(MgCl2) / M(MgCl2) = 9,5 / 94 =  0,1 моль

Складемо РХР

MgCl2+2NaOH --> Mg(OH)2 + 2NaCl

з рівняння бачимо, що

n(Mg(OH)2) = n(MgCl2) = 0,1 моль

M(Mg(OH)2) = 24 + (16 + 1)* 2 = 58 г/моль

mMg(OH)2) = n(Mg(OH)2) * M(Mg(OH)2)= 0,1 * 58 = 5,8 г