Только главный мозг или профессор помогите пожалуйста очень важно 1) До розчину масою 95 г із

масовою часткою магній хлориду 0,1 долили розчин натрій гідроксиду до повної взаємодії. Обчисліть масу утвореного магній гідроксиду. (4,66 г) 2)До розчину лугу масою 34,2 г з масовою часткою барій гідроксиду 0,1 долили розчин сульфатної кислоти до повної нейтралізації. Обчисліть масу утвореного осаду. 3)До розчину масою 34 г з масовою часткою арґентум(І) нітрату 0,3 долили розчин натрій хлориду до повної їх взаємодії. Обчисліть кількість речовини утвореного арґентум(І) хлориду, що випав в осад.(0,06 моль)

Ответы на вопрос

Отвечает Крафт Семён.

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

m(р-нMgCl₂) = 95 г

w(MgCl₂) =  0,1

Найти: m(Mg(OH)₂) - ?  

Знайдемо масу MgCl₂ в розчині:

m(MgCl₂)  = m(р-нMgCl₂) * w(MgCl₂) = 95 * 0,1 = 9,5 г

Складемо РХР:

9,5 г                          х г

MgCl₂ + 2 NaOH = Mg(OH)₂↓ + 2 NaCl

n = 1 моль              n = 1 моль

M = 95 г/моль       М = 58 г/моль                          

m = 95 г                 m =  58 г

m(Mg(OH)₂) = 9,5 * 58 : 95 = 5,8 г

2)

Дано:

m(р-нBa(OH)₂) = 34,2 г

w(Ba(OH)₂) =  0,1

Найти: m(BaSO₄) - ?  

Знайдемо масу Ba(OH)₂ в розчині:

m(Ba(OH)₂)  = m(р-нBa(OH)₂) * w(Ba(OH)₂) = 34,2 * 0,1 = 3,42 г

Складемо РХР:

3,42 г                         х г

Ba(OH)₂ + H₂SO₄ = BaSO₄↓ + 2H₂O

n = 1 моль               n = 1 моль

M = 171 г/моль        М = 233 г/моль                          

m = 171 г                  m =  233 г

m(BaSO₄) = 3,42 * 233 : 171 = 4,66 г

3)

Дано:

m(р-нAgNO₃) = 34 г

w(AgNO₃) =  0,3

Найти: n(AgCl) - ?  

Знайдемо масу AgNO₃ в розчині:

m(AgNO₃)  = m(р-нAgNO₃) * w(AgNO₃) = 34 * 0,3 = 10,2 г

Складемо РХР:

NaCl + AgNO₃ = AgCl + NaNO₃

М(AgNO₃) = 108 + 14 + 16 * 3 = 170 г/моль

n(AgNO₃) = m(AgNO₃)/М(AgNO₃) = 10,2/170 = 0,06 моль

З РХР бачимо, що n(AgNO₃) : n(AgCl) = 1 : 1, тобто

n(AgCl) = n(AgNO₃) = 0,06 моль