Який обєм водню виділиться при взаємодії Zn з 10% розчином H2SO2 масою 200г


Ответы на вопрос

Отвечает Аманбаев Айболат.

Объяснение:

m(H2SO4)=mp-pa×w(H2SO4)=200×0.1=20г

20г. хл

Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2↑

98г/моль. 22.4л/моль

х=(20×22.4)÷98=4.57л водню.