Обчисліть відносні молекулярні маси сполук H2O3, BaCO3 Ca3(PO4) 2,​


Ответы на вопрос

Отвечает Христюк Денис.

Ответ:

H2O3=2×1+16×3=2+48=50

BaCO3=137+12+3×16=149+48=197

2Ca3PO4=2×(3×40+31+4×16)=2×(120+31+64)=2×215=430