.Визначте відносну густину за воднем, за повітрям і за киснем таких газів: а) карбон (IV) оксиду

(СО2); б) метану (CH4); в) сульфур(VI) оксиду (SO3) нужно в виде задач

Ответы на вопрос

Отвечает Шах Макс.

Відповідь:

Пояснення:

Визначте відносну густину за воднем, за повітрям і за киснем таких газів:

а) карбон (IV) оксиду (СО2);
D=M(CO2)/M(H2)=(1×12+2×16)/(2×1)=44/2 =22
D=M(CO2)/M(повітря)=(1×12+2×16)/(29)=44/29 =1,517

D=M(CO2)/M(O2)=(1×12+2×16)/(2×16)=44/32 =1,375

б) метану (CH4);
D=M(CH4)/M(H2)=(1×12+4×1)/(2×1)=16/2 = 8
D=M(CH4)/M(повітря)=(1×12+4×1)/(29)=16/29 =0,552

D=M(CH4)/M(O2)=(1×12+4×1)/(2×16)=16/32 =0.5

в) сульфур(VI) оксиду (SO3)
D=M(SO3)/M(H2)=(1×32+3×16)/(2×1)=80/2 =40
D=M(SO3)/M(повітря)=(1×32+3×16)/(29)=80/29 =2,759

D=M(SO3)/M(O2)=(1×32+3×16)/(2×16)=80/32 =2.5