Обчисліть відносну густину нітроген (IV) оксиду, формула якого NO2, за воднем, формула якого Н2​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Максим.

Объяснение:

D= M(NO2)/M(H2)= (14+2•16)/(2•1)= 46/2=23

відноснa густинa нітроген (IV) оксиду, NO2, за воднем 23.