Обчисліть молярну масу гідроген сульфуру, якщо відносна густина його за амоніаком дорівнює 2


Ответы на вопрос

Отвечает Нафанова Полина.

Ответ:

Объяснение:

M(NH3) = 14 + 1 * 3 = 17 г/моль

М(H2S) = D(NH3) * M(NH3) = 2 * 17 = 34 г/моль