1. Відносна густина газів позначається: а) Мб) Dв) Nг) V2. Відносна густина вимірюється:а) кгб)

лв) млг) безрозмірна величина3. Обчисліть густину за воднем таких газів: а) хлороводню HCI; б) сірководню H2S;в) амоніаку NN34. Обчисліть молярну масу і визначте молекулярну формулу невідомого оксиду Нітрогену, якщо відносна густина його за амоніаком дорівнює 4,47СРОЧНООООООО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Айтбай Бекнур.

l

1. Відносна густина газів позначається:

б) D

2. Відносна густина вимірюється:

г) безрозмірна величина

3. Обчисліть густину за воднем таких газів:

а) хлороводню HCI;

D = M(HCl)/M(H2)= (1+35.5)/(1•2)= 18,25

б) сірководню H2S;

D = M(H2Sl)/M(H2)= (1•2+32)/(1•2)= 17

в) амоніаку NH3

D = M(NH3)/M(H2)= (1•3+14)/(1•2)= 8.5

4. Обчисліть молярну масу і визначте молекулярну формулу невідомого оксиду Нітрогену, якщо відносна густина його за амоніаком дорівнює 4,47

NxOy

Mr(NxOy)= D•Mr(NH3)=4.47•(14+3•1)= 76

N203 (триоксид диазота), Мr=2•14+3•16=76

Существует пять классических оксидов азота:

  • N20 (оксид диазота, также известный как веселящий газ), Мr=2•14+16=44
  • N0 (оксид азота, окись азота), Мr=14+16=30
  • N203 (триоксид диазота), Мr=2•14+3•16=76
  • NO2 (диоксид азота), Мr=14+2•16=46
  • N205 (пентаоксид диазота). М=2•14+5•16=108