РЕШИТЕ ХОТЬ ЧТОТО ИЗ ЭТОГО ПОЖАЛУЙСТАА 1. Обчисліть масу амоніаку об'ємом 1 л (н.у.). 2.

Обчисліть число атомів Гідрогену та число молекул кисню, що містяться у водні об'ємом 44,8 л (за н.у.). 3. Обчисліть об'єм, який займає за нормальних умов газ кількістю 2 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Саша.

Ответ:

Объяснение:

1)

М(NH3) = 14 + 1 * 3 = 17 г/моль

n(NH3) = V(NH3)/Vm = 1/22,4 = 0,0446 моль

m(NH3) = n(NH3) * М(NH3) = 0,0446 * 17 = 0,7582 г

2)

n(H2) = V(H2)/Vm = 44,8/22,4 = 2 моль

N(H2) = n(H2) * Na = 2 * 6,02 * 10²³ = 12,04 * 10²³ молекул

Так як у молекулі водню 2 атоми Гідрогену , то

N(H) = 2N(H2)  = 2 * 12,04 * 10²³ = 24,08 * 10²³ атомів

3)

V = n * Vm = 2 * 22,4 = 44,8 л