1. Обчисліть густину ацетилену (за нормальних умов).


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Анна.

Ответ:

Объяснение:

Густина обчислюється за формулою ρ=M/Vm, де Vm - постійна величина і за н.у. чисельно дорівнює 22,4 л/моль, a M=Mr г/моль.  

Mr(С2Н2)=2×Аr(C)+2×Аr(Н)=2×12+2×1=26

ρ(С2Н2)=26 г/моль : 22,4 л/моль = 1,16 г/л

Відповідь: ρ(С2Н2)=1,16 г/л