Обчисліть кількість речовини газу, який займає об’єм 8,96


Ответы на вопрос

Отвечает Вишнякова Валентина.

Ответ:

Объяснение:

n(газу) = V(газу)/Vm = 8,96/22,4 = 0,4 моль