Відносна густина газу за повітрям дорівнює 2 . Молярна маса цього газу дорівнює: * 58 4 14,5 29


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вероника.

Ответ:

Молярна маса газу дорівнює 58 г/моль

Объяснение:

Відносна густина газу за повітрям дорівнює 2 . Чому дорівнює молярна маса цього газу.

Дано: D(повітря)(Х)=2, М(повітря)=29 г/моль

Знайти: М(Х)-?

  • Відносна густина газів — це відношення, що показує, у скільки разів маса певного об'єму одного газу більша або менша від маси такого самого об'єму іншого газу за однакових умов.

Відносна густина газів D обчислюється за формулою:

\boxed{\bf D=\frac{M_1}{M_2} }

M₁, M₂ - молярні маси  газів, що взяті для порівняння

Роз'вязання:

D(повітря)(Х)=М(Х)/М(повітря)

⇒ М(Х)=D(повітря)(Х)·М(повітря)

М(Х)=2·29 г/моль=58 г/моль

Відповідь: М(Х)= 58 г/моль

#SPJ1