Обчисліть об'єм 32 г кисню  за нормальних умов


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Таня.

Ответ:

22,4 л

Объяснение:

Дано:

m(O2)=32 г

Vm=22,4 л/моль

Знайти: V(O2)

Розв‘язання:

n(O2)=m(O2)/M(O2)=32 г/32 г/моль= 1 моль

М(О2)=32 г/моль

V(O2)=Vm * n(O2)=22,4 л/моль * 1 моль=22,4 л

Сподіваюсь правильно:>