Обчисліть масові частки кожного хімічного елемента в НСlO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Кушаль Ростислав.

Mr (HClO4) = 100

w (H2) = 1 / 100 * 100 = 1 процент

w (Cl2) = 35 / 100 * 100 = 35 процент

w (O2) = 64 / 100 * 100 = 64 процента