Зробіть всі можливі розрахунки за формулою Cu(OH)2


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Валерия.

Відповідь:

Cu(OH)2 = Cu + 2OH

Cu = Мідь (II) OH = Оксид водню

Тобто, формула це: Cu(OH)2 = Мідь (II) + 2 Оксид водню

Пояснення: