Відносна густина газу за воднем дорівнює 4. Знайдіть відносну густину цього газу за повітрям.​


Ответы на вопрос

Отвечает Оспанов Аслан.

Відповідь:

Пояснення:

М(газу)=D·M(H2)=4·2·1=8г/моль
D=М(газу)/M(повітря)=8/29=0,2759