Обчисліть кількість речовини, що міститься за нормальних умов у 2,8 л газу. Срочноо пожалуйста)


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Дано:

V(газу) = 2,8 л

Знайти:

n(газу) - ?

Розв'язання:

1) n(газу) = V(газу) / Vm = 2,8 / 22,4 = 0,125 моль.

Відповідь: Кількість речовини газу становить 0,125 моль.