Визнач кількість речовини сульфур(IV) оксиду SO2, маса якого дорівнює 1152 г. У відповіді запиши

ціле число. Наприклад: 12. Відповідь: ν(SO2) = моль. пожалуйста помогите очень срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Ответ:

18 моль

Объяснение:

n=m/M

M=Mr

Mr(SO2)=64 г/моль

n=1152/64=18 моль