4. Лижник спустився з гірки за 5 с, рухаючись з постійним прискоренням 0.4M / (c ^ 2) Визначте

довжину гірки, якщо відомо, що на початку спуску швидкість лижника дорівнювала 5 M / c​

Ответы на вопрос

Отвечает Сон Марк.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₀ = 5 м/c

t = ​5 с

a = 0,4 м/с²

Найти: S - ?

S = V₀t + at²/2 = 5 * 5 + (0,4 * 5²/2) = 25 + 5 = 30 м