Вказати масу натрій оксиду, якщо кількість речовини сполуки становить 2,5 моль. срочно помогите дам

много балов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Настя.

Ответ:

Объяснение:

Молярна маса натрій оксиду дорівнює:

М(Na2O) = 23 * 2 + 16 = 62 г/моль

Маса натрій оксиду:

m(Na2O) = n(Na2O)/М(Na2O) = 2,5 * 62 = 155 г