Срочно!!!!Обчисліть масу 4 моль натрій карбонату, оформити як задачу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бекбаев Сапар.

M(Na2CO3) = 23×2 + 12 + 16×3 = 106 г/моль

n(Na2CO3) = 4 моль

m(Na2CO3) = M × n = 106 × 4 = 424 г